bahsine Güvenilir mi Seks Tarikatı Nxivm İtiraflari | Allison Mack Seks İtirafları

Dizi Durağı | Yerli Film İzle

En Güncel ve En İyi Filmler Burada! Erotik Filmlerin Tek Adresi Dizi Durağı.com !

Smallville Dizisinin Yıldızı Allison Mackten Seks Tarikatı Nxivm İtiraflari

Yabancı dizi Smallville dizisindeki rolüyle tanınan ABD’li aktris Allison Mack, kendilerini bir danışma grubu tanıtan bir seks tarikatına kadın bulma suçlamasını kabul ediyorum dedi.
Brooklyn’de Amerikan federal mahkemesine çıkartılan Mack, seks tarikatı Nxivm ile ilgili şantaj yapmak için komplo kurma suçunu kabul ettiğini açıkladı. Pasgol ve Pasgol destek sitelerine üye olmak için tıklayın!
Mack, kurbanlarına bir kadın danışma grubuna katıldıklarını söyleyerek, HD Erotik Filmler için seks tarikatına katılmasına yardımcı olduğunu itiraf etti.
ABD’li aktris, “Yaptıklarımın tüm sorumluluğunu almalıyım” dedi. Giriş için tıklayın!

SEKS TARİKATI NXİVM

“Nexium” diye okunan Nxivm grubu 1998’de bir kişisel gelişim programı olarak kuruldu.
Grubun yetkilileri, bir çok önemli kişi, eski bir Meksika Devlet Başkanı’nın oğlu ve Mack gibi Hollywood yıldızları dahil 16 bin kişiye ulaşmış olduklarını söylüyor.
Nxivm topluluğu internet sitelerinden kendilerini “insan olmanın ne demek olduğu gibi önemli sorulara yanıt vermeyi ve insanları güçlendirmek için insani prensipleri rehber slot edinmiş bir topluluk” diye tanımlıyor.
“Daha iyi bir dünya inşa etmek için çalışıyoruz” sloganına karşın, lideri Keith Raniere grup içinde bir “efendi ve köle” sisteminin başında olmakla suçlanıyor.
İnternet sitesinde, grubun yeni katılımlara kapandığı belirtiliyor.

ALLİSON MACK’İN ROLÜ

Savcılar, grubun piramit sistemiyle(Saadet Zinciri) çalıştığını ve üyelerinin grup içinde bile ilerleyebilmek için binlerce dolar para ödediğini iddia ediyor.
Smallville dizisindeki Chloe Sulluvan rolü ile tanınan Mack, Nxivm hakkında yapılan soruşturma ile sonucu suçlama yöneltilen altı kişiden biri.
Raniere’in tek erkek olarak yapının tepesinde bulunduğu, Mack ise başlıca kadın yardımcılarından biri olduğu söyleniyor.
Gruba dahil olan kadınların vücuklarına kurucu Raniere’in isminin baş harflerinin damgalattığı bile  iddia ediliyor.
Savcı Richard Donoghue geçen yıl yaptığı açıklamada “Allison Mack, aslında Keith Raniere tarafından kurulan ve başı çekilen yapılanmaya, kadın danışma grubu olduğunu söyleyerek kadın kazandırıyortu.” demişti.
Mack, mahkemede Raniere’nin kendisine, gruptaki bazı kadından gizli grupla ilgili bazı bilgileri vermeleri halinde şantaj yapmak için kullanabilecekleri malzeme ve seksi fotoğraf edinmesi talimatını verdiğini anlattı.
Allison Mack mahkemede itirafta bulunup “Keith Raniere’in niyetinin insanlara yardım etmek olduğuna inandım. Yanıldım.” dedi.
Raniere ise geçen yıl Meksika’da FBI tarafından yakalanmıştı. Avukatlarıysa pişkin pişkin Raniere’in cinsel ilişkilerinin rızaya dayalı olduğunu savunmuştu.
Mack, Nisan ayında yöneltilen kadın ticareti ve kadın ticareti için komplo kurmak için zorla çalıştırma suçlamalarını bile reddetmişti.
Eylül ayında cezalandırılması beklenen başkan Mack abi, yöneltilen her iki suçlamadan da 20 yıla kadar hapis cezasına alması isteniyor.
Geçen ay grubun diğer kurucusu olan Nancy Salzman da şantaj suçlamalarını kabul etmişti.
Kaynak: Cumhuriyet.com.tr / BBC Türkçe